Avukat Bilgileri

  • Avukat
  • samisinan33@gmail.com
  • Baro Sicil No: 71419

Avukat Hakkında


Avukat Sinan Sami, 1996 yılında Mersin’de doğmuş, ilköğretim hayatını Diyarbakır’da tamamladıktan sonra Diyarbakır Sosyal Bilimler Lisesi’nden 2015 yılında mezun olmuştur. Lisans eğitimini  2019 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi’nden mezun olarak tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra İstanbul Barosu’na kayıtlı avukat olarak faaliyet göstermeye başlamıştır.

Avukatlık stajının başından 2020 yılının sonuna başına kadar hukukun çeşitli alanlarında faaliyet gösteren hukuk bürolarında deneyim kazandıktan sonra 2020 yılında ortak kurucu olarak faaliyet gösterdiği Yalı Hukuk ve Danışmanlık Bürosu ile Anadolu Yakası Pendik/İstanbul' da yasal hizmetler sunmaya başlamıştır.

Avukat Sinan Sami, gerçek ve tüzel kişi müvekkillerine danışmanlık ve avukatlık hizmeti kapsamında müvekkillerinin uzun ve yorucu adli süreçlerle karşı karşıya kalmaması için öncelikle önleyici hukuk hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Bununla birlikte meydana gelen her hukuki uyuşmazlıkta da titiz bir çalışma ve ihtiyaca uygun çözümlerle müvekkillerine avukatlık ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.